OUTDOOROVÝ TÁBOR - AMAZON

OUTDOOROVÝ POBYTOVÝ PROGRAM

Atraktivní adrenalinový program v lanovém parku s týdenním pobytem Po desetileté zkušenosti s pořádáním atraktivních příměstských táborů v lanovém parku v Hradci Králové (každoročně vyprodaná kompletní nabídka) nabízíme pobytovou variantu programu v našem druhém lanovém parku v Ostružně.

Tábor budeme pořádat od sezóny 2020.

Pořadatel: Lanový park Hradec, s.r.o.
www.lanovyparkhradec.cz
Umístění Lanový park Ostružno - kemp Ostružno, Český ráj
www.lanovyparkostruzno.cz
kemp BK TOUR, Sklář - Ostružno, Ostružno u Jičína, 506 01 Jičín
www.sklar-ostruzno.cz
Zaměření: Outdoorové, adrenalinové aktivity, týmové a společenské hry, sportovní hry a soutěže, pobyt a výlety v atraktivní lokalitě Českého ráje.
Obsahuje: Každodenní využívání lanového parku:
Vysoké lanové překážky, soutěže na lanových aktivitách, jízda na lanovkách.
Střelecké aktivity:
Lukostřelba, foukačky, obří prak, vzduchové pistole.
Netradiční aktivity:
BumperBall, šerm na kládě, minostolní tenis, švédská hra Kubb, Spin Ladder, žonglování, Ygolf, Discgolf, Bodyball, Molkky, Skákací boty, Kroket, Tee-ball. Koupání a vodní aktivity: Paddleboard, kajak, vodní hrátky. Celodenní výlet do Českého ráje s programem. Lukostřeleckou bitvu s bezpečnými šípy. Adaptační, komunikační a týmové hry. Večerní zábavné programy. Sportovní hry a soutěže.
Cena programu: 4150 Kč
Úrazové pojištění Účastníkům sjednáváme základní úrazové pojištění.
Termín: Bude upřesněn.
Věk účastníků: Program je zaměřen na školní děti od 7 do 15 let. Nižší věk může být překážkou pro skupinu při plnění náročnějších úkolů
Místo realizace: Rekreační areál se nachází v oblasti Českého ráje, 8 km od Jičína, 4 km od Prachovských skal. V areálu se nachází malý dětský bazén, přírodní nádrž, 3 antuková hřiště, fotbalové hřiště, hřiště na beachvoleyball. Celý areál je zasazen na kraj lesa. Areálem procházejí cykloturistické trasy Českého ráje.
Ubytování: V chatkách rekreačního zařízení s palandami. Všechny jsou vybaveny lůžkovinami. V případě alergie doporučujeme vlastní polštářek.
Stravování: Rozšířená plná penze s dvěma svačinami a pitným režimem.
Doprava: Vlastní

OBJEDNÁVÁNÍ – PLATBA:
Závazná objednávka programu se realizuje na webových stránkách www.lanovyparkostruzno.cz vyplněním a potvrzením objednávkového formuláře. Zrušení či změna objednávky je možná pouze na základě vzájemné dohody s provozovatelem (písemně na e-mail). Po vyplnění objednávky obdržíte potvrzení e-mailem. Podrobný postup objednávání se plně řídí podmínkami objednání, platby a stornování (na našich www). Platba se realizuje převodem (dle údajů na objednávce) na účet do termínu 14 dní před nástupem na turnus.

ZRUŠENÍ REALIZACE PROGRAMU ZE STRANY PROVOZOVATELE:
Z důvodu „vyšší moci“ může provozovatel zrušit pořádání objednaného programu. V tomto případě se neprodleně vrací účastníkům celá uhrazená částka za program. Zejména se jedná o uzavření lanového parku z důvodu mimořádných, nepředvídatelných a nezaviněných událostí (přírodní katastrofy, poškození areálu parku, uzavření lanového parku ze strany pronajímatele pozemku,….).

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ:
Objednavatel poskytuje správci údajů (provozovateli) pouze nezbytné osobní údaje pro zákonnou evidenci účastníků programu, průběh programu a dokumentování souhlasu s provozními podmínkami lanového parku a potvrzení absolvovaní školení aktivit lanového parku (v průběhu programu). Osobní údaje nejsou poskytovány třetím osobám. Osobní údaje jsou archivovány po dobu jednoho roku, následně jsou řádně skartovány.

Outdoorový tábor - foto Outdoorový tábor - foto
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace