TEAMBUILDING - FIREMNÍ DNY

Lanový park v Ostružně uspořádá teambuildingový program či firemní den pro Vaše klienty, zaměstnance či firemní partnery včetně jejich rodinných příslušníků. V našem parku máme připravené aktivity pro všechny věkové kategorie, které nabízíme sestavené do více variant programů.

ZÁKLADNÍ ÚDAJE:
Počet účastníků: Od 20 – 200 osob.
Obtížnost: Pro děti od 3 let až po zdatné sportovce.
Délka programu: Dle dohody. Doporučíme Vám vhodnou délku programu dle Vašich základních podmínek.
Zázemí: Lze využít prostory rekreačního areálu Sklář-Ostružno (park se nachází přímo v areálu).
Občerstvení: Lze zajistit v areálu Sklář-Ostružno. Areál zajišťuje stravovací servis včetně grilování dle Vašich požadavků (www.sklar-ostruzno.cz).
Ubytování: Chaty, bungalovy v areálu (lze zajistit v areálu).
DRUHY PROGRAMŮ:

Nabídka aktivit (vhodné pro firemní či klientský den):
Návštěvník při vstupu obdrží plánek parku s vyznačenými stanovišti. U každého stanoviště je uvedeno věkové doporučení a optimální čas návštěvy. Každý účastník si samostatně zvolí počet a druh aktivit, které si vyzkouší. V závěru se většinou neprovádí vyhodnocení či porovnávání účastníků, přesto doporučujeme odměnu pro každého dětského návštěvníka.

Plnění úkolů (vhodné pro firemní či klientský den):
Každý návštěvník při vstupu obdrží plánek s vyznačenými aktivitami v lanovém parku. Po splnění jednotlivých aktivit obdrží razítko do svého plánu. Po dohodě lze určit povinné či doporučené úkoly pro jednotlivé věkové kategorie. Dle počtu razítek v plánku lze provést vyhodnocení či odměňování účastníků. Mladší účastníky doprovázejí při úkolech jejich rodiče či doprovod. V závěru lze provést i vyhodnocení účastníků dle předem stanovených kategorií (věkových,…).

Outdoorová olympiáda (vhodné pro firemní teambuilding):
Účastníci se rozdělí do menších skupin (hrou, losem, doporučením). Každá skupina obdrží časový rozpis pro plnění předem dohodnutých úkolů (počet a druh aktivit dle konzultace). Na každém stanovišti jsou předem stanovena kritéria hodnocení. Po absolvování všech stanovišť se sečte úspěšnost a určí se pořadí týmů. Úspěšnost na jednotlivých stanovištích lze ohodnotit pomocí žetonů, pomocí kterých se v závěru luští celková tajenka.

Outdoorový kvíz (vhodné pro firemní teambuilding):
Účastníci se rozdělí do menších skupin (hrou, losem, doporučením). Všem týmům se najednou představí všechny soutěžní úkoly (počet a druh aktivit dle konzultace). Úkol je popsán z hlediska náročnosti, časového limitu na splnění a doporučeného počtu osob pro splnění úkolu. Za každé úspěšné splnění úkolu získá tým indicii. Při neúspěchu může daný tým úkol plnit opakovaně v jiném složení členů týmu. Týmy si sami volí strategii, tzn. kdo a kdy půjde plnit konkrétní úkol. Ze získaných indicií se snaží týmy uhádnout celkové heslo soutěže. Počet stanovišť a indicií Vám doporučíme dle zadaných podmínek. Soutěž lze zpestřit i „vězením“ pro neúspěšné účastníky, kdy za předem stanovených podmínek může tým zpět vykupovat své kolegy ze žaláře.

Do programů lze zahrnout:
Lanové překážky, lukostřeleckou bitvu, lukostřelbu, střelbu z pistole, indiánské foukačky, skákací boty, ministolní tenis, slack-line, šerm na kladině, obří prak, paddleboard, kajak, bumperball, teeball, hru Kubb, hru Molkky, orientační závod, deskové hlavolamy, dětské házecí hry, logické hry a soutěže, lezení na bedny, RC auta, týmové hry, vrhání hvězdic, discgolf, žonglování, obří bublifuky, facepating, kroket…

Orientační cenová kalkulace programů: ceny bez DPH 15 %
Uzavření areálu pro skupinu (zahrnuje 1x instruktora) 1900 Kč/hod
Instruktor na stanovišti 300 Kč/hod
Vypracování programu (dle druhu programu) 1000 - 3000 Kč/hod
Teambuilding - foto Teambuilding - foto
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace